HAKKIMIZDA

KİMİZ BİZ

Elektronik üretimdeki 20 yıllık tecrübesiyle SMD Dizgi, SMD Baskı, Reflow lehimleme fırınları gibi üretim makineleri ve lehimleme sarf malzemeleri ile SMD üretim çözümleri sunmaktadır.

Aynı zamanda Elektronik Üretim Teknolojileri konularında Eğitim, Destek ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

BİZE ULAŞIN

ÖZELLİKLERİMİZ

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız çeşitli sebepleri aşağıdaki başlıklar altında listelemeye çalıştık. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.
20 YILLIK TECRÜBE

Türkiye'nin dev elektronik şirketlerinde kullanılan SMD dizgi hatları ve elektronik üretim ekipmanlarının önemli bir kısmının kurulumu ve üretim süreçleri hakkında verdiğimiz destekleri barındıran 20 yılı aşan bi tecrübeye sahibiz.

YETKİLİ UZMAN EKİP

Elektronik üretim ve satışını yaptığımız cihazlar hakkında gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahip uzman mühendislerden oluşan bir ekibimiz müşterilerimize satış öncesi/sonrası her türlü desteği sunmaktadır.

İYİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Cihazların kullanımı ve desteği ile birlikte elektronik üretimine geçiş sürecinde kart tasarımı, çalışma ortamı, ve lehimleme süreci gibi birçok ayrıntı hakkında müşeri memnuniyeti odaklı sınırsız desteğe sahibiz.

Şirketiniz için gerekli SMD dizgi çözümleri hakkında bilgi ve danışmanlık için bize hemen ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun SMD dizgi hattı konfigürasyonlarını alternatifleri ile size sunabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz..