MESLEKİ TEKNİK OKULLARDA SMD ÜRETİMİ

Firmamız, Ankara Sincan Fatih Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde yüksek performanslı SMD dizgi hatlarından birinin kurulumunu tamamlamıştır. Okulun elektronik üretim atölyesinde yer alan Neoden marka SMD dizgi hattı, öğretmen ve öğrencilerin tasarladığı ürünlerin yanı sıra teknolojik cihazlarda kullanılan elektronik kartların üretimini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.Bu SMD üretim hattı, öğrencilerin sektördeki personel ihtiyacına kaynak olmalarını sağlarken aynı zamanda elde ettikleri gelirle bütçelerine katkıda bulunmalarına da olanak tanımaktadır. Gençler, bu teknolojik imkanlar sayesinde gelecekteki kariyerleri için önemli bir adım atmaktadır.

Firmamızın uzman ekibi tarafından yapılan kurulum sayesinde, Ankara Sincan Fatih Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, sektördeki en son teknolojileri kullanarak pratik deneyimler elde edebilecek ve meslek hayatlarına bir adım önde başlayacaklar.

SMD dizgi hattının teknik okula sağladığı avantajları içeren habere aşağıdaki link'ten ulaşabilirsiniz.


Link: https://www.cnnturk.com/video/ekonomi/turkiye/ankarada-fabrika-gibi-lise-ekonomiye-7-milyon-lira-katki-ile-rekor-kirdi